Elavad surnud

Laupäev 07.20

18+
Elavad surnud

Järgmine ülekanne teles

 1. Laupäev 20 . juuli kell 04.00

  Uued parimad sõbrad (E10 - H07)

 2. Laupäev 20 . juuli kell 04.50

  Elavad surnud (E11 - H07)

 3. Laupäev 20 . juuli kell 06.30

  Ida (E15 - H06)

Kokkuvõte

Alexandria on tõsiselt kahjustatud – see on Sosistajate poolt toimepandud veresauna ja hävitustööde tõttu vaid kunagise kodu vare. Nüüd üritavad kõik Alexandria elanikud seda uuesti kindlustada ja toita kasvavat elanike arvu, kelle hulka kuuluvad Kuningriigi langemisest ja Hilltopi põlengust pääsenud; lisaks Maggie ja tema uus rühm, Valvurid. Alexandrias on rohkem inimesi, kui see toita ja kaitsta suudab. Nende olukord on kohutav, sest minevikusündmuste tõttu tõusevad pinged ja laastatud müüride vahel tõuseb pinnale enesesäilitusinstinkt.

Episoodid

 • 1

  Acheron: 1. osa

  +

  Elulise tähtsusega toidumissioonilt Alexandriast naastes mõistab rühm, et sellest ei piisa. Maggie pakub välja uue plaani, mis on suure tõenäosusega enesetapjalik. Kas neil on valikut? Nad peavad leidma oma rahvale rohkem toitu, et ellu jääda ja Alexandria tõhusalt üles ehitada. Kui nad seda ei tee, langeb Alexandria koos nendega. Teel olles puhkeb äge torm, mis sunnib nad maa alla metrootunnelisse. Närvid on pingul, kahtlused kasvavad ja tekib kaos. Hirm on suur, kui saadakse aimu sellest, mida Maggie ja tema rühm enne Alexandriasse naasmist läbi elasid. Vahepeal viiakse võõraste sõdurite poolt kinnipeetud isikud teise teadmata kohta.

 • 2

  Acheron: 2. osa

  +

  Rühm avastab, et üks liige ei jõudnud metroovagunisse pakku. Zombidest ümbritsetuna on otsimiseks tunnelisse naasmine kindel surm. Kõigi silmad on suunatud Neganile, sest ellujäämise reeglid muutuvad. Enam ei kehti „keegi ei jää maha“. Nüüd põhimõtteks „me liigume edasi“. Kuna laskemoona ja jõudu on väga vähe, peab rühm end ette valmistama, sest zombid on leidnud tee metroorongi. Vahepeal on Daryl põrgulikus olukorras, püüdes leida Koera ja leides rohkem, kui ta ootas; Yumiko esitab väljakutse Ühenduse tugipunktis toimuvale, mis ohustab tema ning Eugene’i, Ezekieli ja Printsessi tulevikku.

 • 3

  Tagaaetud

  +

  Maggie missioonirühm kaotab üksteist silmist ka ja seda jahivad Vikatimehed; Carol, Rosita, Magna ja Kelly püüavad Alexandria jaoks hobuseid püüda; Judith, RJ, Hershel ja Gracie püüavad toime tulla oma vanemate lahkumisega.

 • 4

  Allaandmine

  +

  Daryl ja Koer satuvad Vikatimeeste kätte; nad viiakse Meridiani ja nad taaskohtuvad ühe tuttava isikuga oma minevikust.

 • 5

  Tuhast tõusnud

  +

  Alexandrialased kohtavad Hilltopi skvottereid. Eugene’i rühm saab Commonwealthis sissejuhatavaid juhiseid.

 • 6

  Sisemuses

  +

  Elavate surnute eest põgenenud Connie ja Virgil peidavad end majas, mille on hõivanud salapärased olendid. Pope testib Daryli lojaalsust vikatimeeste vastu. Kelly lahkub Connie leidmiseks Alexandriast.

 • 7

  Murtud lubadused

  +

  Alexandrialased kohtavad Hilltopi skvottereid. Eugene’i rühm saab Commonwealthis sissejuhatavaid juhiseid. Maggie õpib Neganilt ellujäämisvõtteid. Daryl läheb koos Leah’ga jahile.

 • 8

  Vere nimel

  +

  Vikatimehed kaitsevad Meridiani karja eest. Alexandrialased kaitsevad end tormi ajal elavate surnute eest.

 • 9

  Muud teed pole

  +

  Daryl, Gabriel, Negan ja Elijah võitlevad vikatimeestega toidu pärast. Samal ajal peavad Aaron ja alexandrialased tormi üle elama.

 • 10

  Uued jahimaad

  +

  Meie kangelased peavad Commonwealthis halloweeni. Daryl ja Rosita läbivad Merceri juhtimisel sõjaväelise väljaõppe. Carol uurib Ezekieli terviseseisundit.

 • 11

  Nurjatu element

  +

  Eugene otsib Stephanie’d, Connie uurib Trooper Davise kohta, Carol aitab Hornsbyd

 • 12

  Need, kel veab

  +

  Aaron ja Maggie kohtuvad kuberner Pamela Miltoniga, kes parasjagu Alexandriat, Oceanside’i ja Hilltopi külastab. Ezekiel avastab regulaarsel läbivaatusel, et tal on ootamatult vedanud. Eugene harutab Maxi lugu lahti.

 • 13

  Sõjapealikud

  +

  Maggie, Lydia ja Elijah aitavad võõrast teisest kommuunist.

 • 14

  Mädane südamik

  +

  Maggie, Lydia ja Elijah aitavad Aaronit ning Gabrieli missiooniga. Daryl ja Rosita korraldavad röövi.

 • 15

  Usaldus

  +

  Hornsby uurib Riverbendi kortermajas toimunud veresauna.Ta teab, et miski ei klapi ja otsustab seda mingil viisil tõestada.Daryl, Gabriel, Aaron ja Maggie võtavad ohjad enda kätte ja üritavad temast sammu võrra ees olla. Kui saladused välja tulevad, nihutatakse piire ja pakutakse ootamatult uut tööd. Ka Ezekielil on oma saladus, mida ta loodab Caroliga jagada.

 • 16

  Loodusjõud

  +

  Maggie valmistub kaitsma Hilltopi ja Riverbendi elanikke Hornsby vastu.

 • 17

  Karantiin

  +

  Daryl ja Negan kiirustavad Commonwealthi, et takistada Hornsbyt nende peresid ründamast. Pamela peab rinda pistma protestijatega, kes nõuavad Sebastiani kuritegude eest õigusemõistmist. Mercer vajab Rosita abi parvega võitlemisel.

 • 18

  Uus kokkulepe

  +

  Carol lepib Pamelaga kokku, et nad alustavad enda sõprade nimel uuelt lehelt. Aaron, Jerry, Lydia ja Elijah asuvad teele Oceanside’i, et neid plaanist teavitada. Commonwealth tähistab asutajate päeva.

 • 19

  Variant

  +

  Eugene läheb jooksu ja Mercer saab ülesandeks ta leida. Aaroni salk satub teel probleemi ette.

 • 20

  Mida oleme kaotanud

  +

  Daryl ja Carol üritavad leida oma sõprade asukohta pärast seda, kui Pamela on nad Commonwealthist välja ajanud. Kahjuks on nende ainus juhtlõng Hornsby. Pamela palub Yumikol esitada Commonwealthi nimel Eugene’ile süüdistus.

 • 21

  Eelpost 22

  +

  Olles oma lastest eraldatud, jälitavad Maggie, Gabriel ja Rosita sõjaväekonvoid, kuni jõuavad salapärasesse sihtkohta. Ezekiel, Kelly, Negan ja Annie satuvad ehitusplatsile. Daryl ja Carol jälitavad rongi, mille pardal on Connie.

 • 22

  Usk

  +

  Ezekiel ja Negan ühendavad jõud, et juhtida salajast töötajate mässu korrapidaja vastu. Aaron, Jerry, Lydia ja Elijah jõuavad  Oceanside’ist põgenenud Luke’ile ja Julesile järele. Eugene astub kohtu ette ja Yumiko on tema kaitsja.

 • 23

  Perekond

  +

  Alexandria elanikud ja vangid suunduvad tagasi Commonwealthi, et Pamela Miltonile vastu astuda. Linnale läheneb parv.

 • 24

  Puhka rahus

  +

  Märgilise telesarja The Walking Dead viimane episood.