9-1-1

Teisipäev 22.00

16+
©2022 Fox Media LLC
9-1-1

Järgmine ülekanne teles

 1. Teisipäev 23 . aprillil kell 22.00

  Taastumine (E12 - H06)

 2. Teisipäev 23 . aprillil kell 23.45

  Taastumine (E12 - H06)

 3. Kolmapäev 24 . aprillil kell 01.30

  Ilmajäämise hirm (E14 - H05)

Kokkuvõte

Saates uuritakse politseinike, parameedikute ja tuletõrjujate pingelisi kogemusi, kes satuvad kõige hirmutavamatesse, šokeerivamatesse ja ehmatavatesse olukordadesse. Nad peavad püüdma tasakaalustada inimeste päästmist omaenda probleemide lahendamisega.

Episoodid

 • 1

  Mängud alaku

  +

  Kui õhulaevas tekib mehaaniline rike ja selle mootor süttib, peavad Athena ja 118 päästma ohvreid nii rahvast täis spordistaadionil kui ka väljaspool seda. Bobby ja Athena viivad May tema esimesel kolledžipäeval koju ja arutavad mesinädalate plaane ning Maddie ja Chimney lähevad paariteraapiasse.

 • 2

  Kokkupõrge ja sellest õppimine

  +

  118 ruttab appi, kui „õnnelikkuse konverentsi“ ajal hoone kokku variseb ja inimesed rusude alla jäävad. Kui Athena emaga FaceTime’i teel räägib, saab tema isa insuldi ja sõidab läbi oma maja seina. Hen pingutab testideks valmistumisel ja oma uute kohustuste täitmisel 118-s liigselt ning Maddie aitab uuel kõnekeskuse töötajal sisse elada.

 • 3

  Loomainstinktid

  +

  118 ruttab appi, kui linnuvaatleja puu alla lõksu jääb. Chimney satub joobes juhiga tegeledes ägedasse olukorda; Maddie aitab ema ja tema väikest tütart, kui nende majja tungib vägivaldne isa; Eddie tabab Christopheri valetamast; Buck alustab „ära ütle võimalustele ära“ aastat ja saab endiselt toakaaslaselt huvitava ettepaneku.

 • 4

  Kurat, keda sa tunned

  +

  Floridas oma haige isa eest hoolitsedes uurivad Athena ja Bobby oma 45 aasta tagust lapsepõlvesõbra kadumist.

 • 5

  Koju tungimine

  +

  Athena uurib olukorda, kui ühest ja samast majast saabub tunni jooksul kaks hädaabikõnet; 118 ruttab appi, kui koduremonditööde käigus mees pööningule luku taha jääb; Hen palub meditsiinikooliprofessorilt uut võimalust; Maddie ja Chimney kahetsevad Jee-Yunile lapsehoidja palkamist, kui naine nende korteri täielikult üle võtab.

 • 6

  Homme

  +

  Hen kardab Kareni elu pärast, kui just sel päeval, mil ta Denny enda juurde tööle võtab, tema laboratooriumis plahvatus toimub.

 • 7

  Neetud

  +

  Athena ja 118 ruttavad appi, kui vana filmistaar surmalähedasi kogemusi kogeb.

 • 8

  9-1-1, mis on sinu fantaasia?

  +

  118 ruttavad appi renessansimessile; seejärel kontorihoonesse, kui üleolevat ülemust mürgitatakse; Athena kardab May elu pärast, kui ta kohtub häiritud noormehega; onu Buck valvab noort Jee-Yunit, kui Maddie ja Chimney hakkavad maja otsima; Eddie ja Carla valmistavad Christopherit tema esimeseks koolitantsuks ette.

 • 9

  Punane lipp

  +

  Ryan Murphy, Brad Falchuk ja Tim Minear annavad sarjaga „Hädaabi 911“ hädaabitöötajate tööd kujutavatele sarjadele uue kuju. Seriaal käsitleb kõige hirmutavamatesse, šokeerivamatesse ja liigutavamatesse olukordadesse sattuvate esmareageerijate – politseinike, tuletõrjujate ja dispetšerite – pingelist tööd, kui hädaabitöötajad peavad püüdma leida tasakaalu inimeste päästmise ja omaenda elu probleemide lahendamise vahel. Sari räägib päästeteenistujate raskest tööst, kes seisavad regulaarselt silmitsi liigutavate olukordadega, mis on sageli ettearvamatud, intensiivsed ja samal ajal tuju tõstvad.

 • 10

  Välk

  +

  Kuiv äikesetorm rullub üle LA, tuues 118 meeskonnale hulga välgutabamusega seotud väljakutseid ja põhjustades suurt ohtu meeskonnaliikmete elule. Athena ja May lähevad salaja rehabiliteerimisasutusse, et aidata Bobbyt tema sponsori salapärase surma uurimisel. Maddie kardab oma vanemate külaskäiku tema ja Chimney uude ja veel pooleli majja ning külaline Albert üllatab Chimneyt.

 • 11

  Teises elus

  +

  Kuna Bucki elu on kaalul, unistab ta maailmast, kus temast ei saanud tuletõrjujat.

 • 12

  Taastumine

  +

  Hoolimata sellest, et juhtum lõpetati, on Bobby otsustanud tõestada, et tema AA tugiisik mõrvati, ja tuua tapja kohtu ette. Buck võitleb traumajärgse stressiga.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 23 . aprillil kell 22.00
  16+
  Kanalil FX
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 23 . aprillil kell 23.45
  16+
  Kanalil FX
 • 13

  Segased Tunded

  +

  118. jaoskond ruttab tegelema hädaolukordadega siserattatrennis ja juuksurisalongis ning abistama kompromiteerivasse asendisse jäänud paari; Buck avastab pikselöögi järel uusi kognitiivseid võimeid; Hen ja Karen on mures, kui nad avastavad, et Denny on nende selja taga oma bioloogilise isaga kohtunud; Maddie ja Chimney paluvad Athenalt ja Bobbylt kahtlase naabri asjus abi.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 30 . aprillil kell 22.00
  16+
  Kanalil FX
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 1 . mai kell 00.00
  16+
  Kanalil FX
 • 14

  Sooritusärevus

  +

  Ryan Murphy, Brad Falchuk ja Tim Minear loovad „Hädaabi 911“ näol täiesti uutmoodi draamasarja. Sarjas näidatakse lähemalt päästetöötajate – sealhulgas politseinike, tuletõrjujate ja dispetšerite – pingelisi kogemusi, milles nad satuvad kõige hirmutavamatesse, šokeerivamatesse ja verdtarretavamatesse olukordadesse. Päästetöötajatel tuleb kõige haavatavamates olukordades olevate inimeste päästmise kõrval lahendada ka oma isikliku elu probleeme. Sari tugineb päästetöötajate päriselu pingelistele kogemustele – neil tuleb regulaarselt silmitsi seista hirmutavate olukordadega, mis on sageli ettearvamatud, intensiivsed ja samal ajal südantliigutavad.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 7 . mai kell 22.00
  16+
  Kanalil FX
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 8 . mai kell 00.00
  16+
  Kanalil FX
 • 15

  9-1-1

  +

  118. jaoskond ruttab appi, kui raamatupidaja kontoris puhkeb tulekahju ja auto sõidab sisse hüvastijätuüritusele.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 14 . mai kell 22.00
  16+
  Kanalil FX
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 15 . mai kell 00.00
  16+
  Kanalil FX
 • 16

  9-1-1

  +

  118. jaoskond ruttab päästma kahte toakaaslast, kes üritavad prügimäel meeleheitlikult midagi leida, ja naist, kelle õudusunenägu on järsku muutunud valusaks reaalsuseks.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 21 . mai kell 22.00
  16+
  Kanalil FX
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 22 . mai kell 00.00
  16+
  Kanalil FX
 • 17

  Õhus on armastust

  +

  Athena ja 118. jaoskond ruttavad tegelema abieluettepaneku ajal aset leidnud pangarööviga ning pruudiga, kes jääb teel altari ette sõna otseses mõttes kinni.

 • 18

  Anna edasi

  +

  Järjestikused autoavariid põhjustavad katastroofilise viadukti kokkuvarisemise, mis seab ohtu nii tsiviilisikute kui ka 118. jaoskonna meeskonnaliikmete elu.