Kurjuse kannul: evolutsioon

Esmaspäeval 22.00

16+
Criminal Minds © Disney Media Distribution
Kurjuse kannul: evolutsioon

Järgmine ülekanne teles

 1. Laupäev 20 . juuli kell 18.30

  Tunnistaja (E02 - H11)

 2. Laupäev 20 . juuli kell 19.25

  Kuni surm meid lahutab (E03 - H11)

 3. Laupäev 20 . juuli kell 20.15

  Lindprii (E04 - H11)

Kokkuvõte

Käitumisanalüüsi üksusesse on koondatud FBI eliitportreteerijad, kelle ülesanne on analüüsida kõige võikamaid kurjategijaid ja peatada nad enne, kui nende kuritööd korduvad.

Episoodid

 • 1

  See on alles algus

  +

  Kui teismeline tüdruk röövitakse Marylandi osariigis Bethesdas oma kodust ja tema vanemad tapetakse, usub käitumisanalüüsi üksus, et sama kurjategija on tapnud neljaliikmelise perekonna Virginia osariigis Alexandrias. Lewis uurib mitmeid laipu, mis leiti Washingtonis Yakima maakonnas asuvast laokonteinerist, ning röövimisjuhtumi arengud toovad tagasi endise analüütiku Penelope Garcia.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 21 . juuli kell 17.00
  16+
  Kanalil FX
  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 22 . juuli kell 21.00
  16+
  Kanalil FX
 • 2

  Sicarius

  +

  Meeskond otsib mõrvarit, kui Washingtoni piirkonnas leitakse kaks läbilõigatud seljaajuga ohvrit, kellest mõlemad osutuvad abielunaistega maganud meesteks. Meeskond avastab, et nii see kui ka eelmine juhtum on seotud sarimõrvarite võrgustikuga, mida juhib Sicariuse nimeline mees, ning Lewise sõbranna teatab meeskonnale, et justiitsministeerium üritab neid laiali saata.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 22 . juuli kell 22.00
  16+
  Kanalil FX
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 23 . juuli kell 01.00
  16+
  Kanalil FX
 • 3

  Põder

  +

  Samal ajal, kui käitumisanalüüsi üksus üritab leida allesjäänud tapatööde komplekte, otsivad nad endist sõjaväespetsialisti, kes usutavasti kavatseb Washingtoni pargis süüteseadeldise lõhata. Teda leida püüdes satub käitumisanalüüsi üksus konflikti FBI siseterrorismiüksusega.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 29 . juuli kell 22.00
  Kanalil FX
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 30 . juuli kell 01.00
  Kanalil FX
 • 4

  Tasuline programm

  +

  Olles teada saanud, et sõjaväespetsialist Tyler Green ei ole võrgustiku liige, vaid oma õde üles leida püüdev salajane kättemaksja, püüavad Lewis ja Garcia meest veenda, et ta aitaks neil Sicariust leida. Meeskond uurib üht Marylandi osariigis Germantownis kodudesse sisse murdvat paari, kes meelitavad turvamehed valvesüsteemidega eramutesse ning sunnivad majaomanikke nende mõrvu turvakaamera vahendusel jälgima.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 5 . august kell 22.00
  Kanalil FX
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 7 . august kell 13.00
  Kanalil FX
 • 5

  Oidipuse vrakid

  +

  Kui kaks Washingtoni piirkonnas töötavat riigiteenistuses olevat naist leitakse surnuna ja arvukate hammustusjälgedega, hakkab meeskond kurjategijat otsima. Teada saades, et peamine kahtlusalune on tuntud senaatori poeg, avastavad nad, et juhtumil võivad olla olulised poliitilised tagajärjed. Asedirektor Doug Bailey liitub uurimisega, kuna üks ohvritest oli tema endine tüdruksõber, kellega ta kohtus riigitöötajatele mõeldud tutvumissaidil. Garcia ja Tyler Green satuvad Sicariuse jälgi otsides konflikti.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 12 . august kell 22.00
  Kanalil FX
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 14 . august kell 13.00
  Kanalil FX
 • 6

  Tõeline veendumus

  +

  Plahvatuse tagajärjel ähvardab Sicariuse juhtum liiva joosta, kui meeskond ei leia õigustatud põhjust, miks uurimist jätkata. Otsingud viivad nad ühe surmamõistetud vangini.

 • 7

  Mis meid ei tapa

  +

  Samal ajal, kui meeskond jätkab Sicariuse uurimist, tuleb leida ka Lääne-Virginias Harpers Ferrys tegutsev kurjategija, kes tappis ühe ja röövis kaks inimest. Prentiss ütleb Garciale, et too peab Tyleriga suhted katkestama. Lewis intervjueerib üht naist, kellelt röövitud koeral Moose’il on seos Sicariusega.

 • 8

  Meelespead

  +

  Meeskond jõuab Sicariusele lähemale, kui ehituspoest leitakse temast tehtud turvakaamera video. Samal ajal uurivad nad, kuidas hiljuti surnud Põhja-Carolina mees võiks asjaga seotud olla. Meeskond kahtlustab, et Sicarius ja tema kohalik poolehoidja röövisid Californias Indios kaduma läinud kinnisvaramaakleri.

 • 9

  Memento Mori

  +

  Rossi teeb kõik tõestamaks, et Elias Voit on Sicarius. Voit aga muudab Rossi iseenda suurimaks vaenlaseks, mis seab tema tuleviku käitumisanalüüsi üksuses ohtu.

 • 10

  Ummiktee

  +

  Voiti haardes olev Rossi püüab oma tehnilise oskusteabe ja vaimujõu abil hakkama saada. Käitumisanalüüsi üksus tugevdab oma haaret Voiti üle ja Voit paljastab, kui kaugele ta on valmis oma surma külvava missiooniga minema.