Piiritu taevas

Pühapäev 5 . mai 22.00

16+
© 2022-2023 20TH TELEVISION. All Rights Reserved.
Piiritu taevas

Järgmine ülekanne teles

 1. Pühapäev 5 . mai kell 22.00

  Pilootosa (E01 - H01)

 2. Pühapäev 5 . mai kell 23.00

  Põgeneda pole kuhugi (E02 - H01)

 3. Esmaspäeval 6 . mai kell 00.00

  Suur Rick (E03 - H01)

Kokkuvõte

2. hooaeg järgneb eradetektiividele Cassie Dewellile ja Jenny Hoytile, kui nad kohtuvad uuesti, et uurida autovraki väljaspool Helena, Montana linna, mis peagi avastavad, et see ei pruugi olla nii lihtne juhtum, kui tundub. Kui nad selgitavad selle saladuse saladust…

Episoodid

 • 1

  Kas sulle meeldib õun

  +

  Sunny Barnes korraldab perega väljasõidu maale. Cassie kutsutakse uurima seljakotiränduri kadumist. Beau teeb Jennyga koostööd, et vabaduses olev mõrvar üles leida.

 • 2

  Metsad on kaunid, tumedad ja sügavad

  +

  Jenny avastab oma jahmatuseks, et ühe skvotteri juhtum on seotud tema minevikuga. Cassie ja Beau püüavad leida endiselt kadunud seljakotirändurit. Sunny püüab kaitsta oma metsa peidetud saladust.

 • 3

  Kuritegevuse lühiajalugu

  +

  Jenny avastab Beauga üht pettusejuhtumit uurides seose kuriteoga, mis tekitab temas jahmatust. Cassie ja Denise põrkavad tee ääres kokku kummalise mehega, kes võib nad uuele teele suunata.

 • 4

  Lohutav korjus

  +

  Jenny ja Beau uurivad ühe naise verist mõrva tema enda koduõues. Buck muutub Sunny suhtes üha kahtlustavamaks. Cassie ja Cormac avastavad matkarajal midagi kujuteldamatut.

 • 5

  Lihast ja verest

  +

  Beau ja Jenny ajavad taga pangaröövleid, kes on Poppernaki pantvangi võtnud. Kui leitakse kadunud seljakotiränduri laip, uurib Cassie mõrva võimalust.

 • 6

  Kott ja karp

  +

  Jenny ja Beau asuvad jahtima teenetemärgiga sõjaveterani tapjat. Cassie jõuab jälile Barnesi perekonnale ja saab samal ajal lähedasemaks Cormaciga. Tonya ja Donno töötavad enda huvides välja plaani.

 • 7

  Püüa mind kinni

  +

  „Veritseva südame mõrvajuhtumi“ kohta ilmnevad uued ehmatavad tõendid. Jenny, Beau ja Cassie teevad koostööd ning saavutavad suure läbimurde. Bucki ja Sunny abielu hakkab murenema.

 • 8

  Pardijahil

  +

  Jenny ja Beau hoiavad matkajaid laagriplatsil kinni, et valedepundar lahti harutada. Cormac tunneb, et tema vanemad ei pruugi süütud olla, ning Buck ja Sunny püüavad oma jälgi varjata.

 • 9

  Kus suitsu, seal tuld

  +

  Jenny ja Beau uurivad algaja langevarjur-tuletõrjuja salapärast surmajuhtumit. Cassie analüüsib Walteri juttu ja on veendunud, et midagi ei klapi. Sunny paljastab Cormacile oma suurima saladuse.

 • 10

  Õhuke kivikiht

  +

  Jenny ja Beau uurivad oma pulmast äkitselt kadunud peigmehe juhtumit. Cassie satub suuremasse ohtu kui kunagi varem. Sunny sõlmib oma pere päästmiseks ebatõenäolise liidu. Tappev rünnak söögikohas muudab kõik.

 • 11

  Superrebased

  +

  Gigi ja Jenny satuvad kohaliku segase perekonna kätte ning väärastunud mäng ähvardab kõik nurjata. Sunny ja Paige jõuavad Bucki suhtes ehmatavale äratundmisele.

 • 12

  Kas oled hull?

  +

  Kui Jenny, Cassie ja Beau avastavad tõe Veritseva Südame Tapja kohta, saabub kaos. Avery seotus Tony kuritegeliku perekonnaga areneb vastasseisuks. Sunny perekondlikud sidemed on jätkuvalt katkemas.

 • 13

  See vana tunne

  +

  Denise’i ja Emily elu on kaalul ning Jenny ja Beau eesmärk on Veritseva Südame Tapja kohtu ette tuua. Sunny teeb keevalise otsuse, mis muudab igaveseks tema perekonda.