Will Trent

16+

Reede 3 . mai 22.00

Promo

Hooaeg 1
00:30

Järgmine ülekanne teles

 1. Reede 3 . mai kell 22.00

  Pilootosa (E01 - H01)

 2. Laupäev 4 . mai kell 17.00

  Pilootosa (E01 - H01)

 3. Reede 10 . mai kell 14.30

  Pilootosa (E01 - H01)

Kokkuvõte

Georgia juurdlusbüroo eriagent Will Trent hüljati sündides ja tal oli raske lapsepõlv asendushooldusel. Kuid nüüd kavatseb ta kasutada oma ainulaadset maailmavaadet, et tagada, et keegi teine ei kannataks sarnast saatust. Will Trentil on juurdlusbüroos kõrgeim kuritegude avastamise määr.

Episoodid

Hooaeg 1
 • 1

  Pilootosa

  +

  Kui mõrvajuurdluse käigus selgub, et juhtumi taga on rohkemat, kui paistab, kasutab eriagent Will Trent tõe väljaselgitamisel oma teravaid instinkte ja ainulaadset kogemust.

  Järgmisena kavas
  Reede 3 . mai kell 22.00
  16+
  Kanalil FX
  Järgmisena kavas
  Laupäev 4 . mai kell 17.00
  16+
  Kanalil FX
 • 2

  Ma olen üsna tähelepanelik kutt

  +

  GBI jätkab kadunud tüdruku uurimist ja Will pettub kahtlusaluste otsimise protsessis; Angie alustab uut juhtumit Ormewoodiga ja on sunnitud oma praeguseid suhteid kaalutlema.

  Järgmisena kavas
  Reede 10 . mai kell 22.00
  16+
  Kanalil FX
  Järgmisena kavas
  Laupäev 11 . mai kell 17.00
  16+
  Kanalil FX
 • 3

  Varitsemine

  +

  Kui kohaliku jalgpallikangelase naist äpardunud röövi käigus tulistatakse, otsustab Will pealtnäha lihtsa juhtumi kiiresti lahendada; Angie ja Ormewood uurivad kohaliku kinnisvaramaakleri mõrva.

 • 4

  Ärge laske sellel uuesti juhtuda

  +

  Will ja Faith uurivad väikelinnamõrva ning leiavad seose vana lahendamata juhtumiga; turvamehe surm ajab Angie segadusse.

  Järgmisena kavas
  Reede 17 . mai kell 22.00
  16+
  Kanalil FX
  Järgmisena kavas
  Laupäev 18 . mai kell 17.00
  16+
  Kanalil FX
 • 5

  Mu rumal detektiivimõistus

  +

  Kaks surnud ohvrit ja vähe vastuseid. Will ja GBI uurivad koos APD-ga riigi pargipolitsei juhtumit; Will teeb oma suhetes Faithiga edusamme, jagades mõne isikliku saladuse.

 • 6

  Kus on mu fooliummüts?

  +

  Üksus hakkab seoses topeltmõrvaga uurima tarkvarafirma tegevust; Angie annab endast parima, et põhitunnistaja saaks kohtus tunnistusi anda.

 • 7

  Asukoht teadmata

  +

  Kui GBI avastab, et neonatside organisatsioon plaanib rünnakut, asuvad nad asja kallale, et kaitsta süütuid inimesi; Angie seisab silmitsi potentsiaalselt elu muutva olukorraga ja uurib koos Ormewoodiga valesti läinud toote esmaesitlust.

 • 8

  Kakssada dollarit ja bussipilet

  +

  Will tegeleb talle väga lähedase juhtumiga ja avastab, et juhtumi taga on rohkemat, kui paistab; Angie ja Ormewood uurivad mõrvatud mustkunstnikku, paljastades samal ajal mõned lisatrikid, mis tal varrukas olid.

 • 10

  Pterodaktülosed oskavad lennata

  +

  Kui treileripargis toimunud veresaun jätab noore poisi ilma oma perekonnast, saab Willist tema ajutine eestkostja; Faithile tuleb ema külla; Angie satub oma mineviku sündmuste keerdkäikudesse.

 • 11

  Bill Black

  +

  Will varjab end Bill Blacki, probleemse minevikuga kurjategija nime all, et peatada narkoorganisatsioon ja leida kadunud DEA agent; Angie soovib oma suhte Williga selja taha jätta.

 • 12

  Muutunud on kõik

  +

  Kuna Angie on puhkusel, teevad Will ja Faith Ormewoodiga koostööd, et uurida sarimõrvajuhtumeid, mis on seotud Willi ja Angie lapsepõlvega ning 80ndatest pärit juhtumite ahelaga, mida varem uurisid Amanda ja Evelyn.

 • 13

  Halb temperament ja kalk süda

  +

  Kui APD agent kaob, uurib Will kuriteopaika ja leiab salajase sõnumi, mis viib ta tagasi õigluse teele; kuna tema päritolu on kahtluse all, mõistab Will, et vastused, mida ta otsib, on kogu aeg tema ees olnud.