Depoo 19

16+
© 2021 American Broadcasting Companies, Inc. All rights reserved.
Depoo 19

Kokkuvõte

Sarjade „Grey anatoomia“, „Skandaal“ ja „Kuidas mõrvast puhtalt pääseda“ produtsentide uusima sarja keskmes on rühm kangelaslikke tuletõrjujaid Seattle’i 19. depoost – alates kaptenist kuni värskeima töötajani – kes tööd tehes pidevalt oma eludega riskivad. Need vaprad mehed ja naised on nii sõna otseses mõttes kui ka piltlikult nagu perekond ning üheskoos seavad nad oma elud ohtu, et esmareageerijatena teiste elusid päästa.

Episoodid

 • 1

  Keeruta ja karju

  +

  Depoo 19 meeskond asub tegutsema, kui tugev tornaado raputab Seattle’it. Keset kaost avastab meeskond puu alla maetud ehmatava leiu ning poliitilisel üritusel käivituvad Travise kiirreageerimisinstinktid.

 • 2

  Kõigil on midagi varjata peale minu ja mu ahvi

  +

  Travis arutab oma positsiooni linnapeaks kandideerimisel, sest on otsustanud Dixonist lahti saada, Maya aga tunnistab väljapressimist. Samal ajal kutsutakse meeskond lagunenud korterikompleksi tulekahju kustutama, mis paljastab murettekitava põhjuse.

 • 3

  Seotud kätega tants

  +

  Depoo 19 meeskond suundub liiklusõnnetuse sündmuskohale, kus kaks teismelist on jäänud elektriautosse lõksu. Olukord muutub üha pingelisemaks, kui kohale ilmub teismelise poja peale vihane isa, sest poiss on luba küsimata tema armastatud auto võtnud. Ben ja Maya satuvad peretüli keskmesse, mis puudutab paari, keda nad ei salli.

 • 4

  Deemonid

  +

  Maya ja Theo vastavad Halloweeni karnevali ajal väljakutsele, kuid kui maisilabürindis puhkeb tulekahju, muutub kõik kiiresti ohtlikumaks ning Maya riskib oma eluga, et tõestada üha vaenulikumale kaptenile oma väärtust. Depoo 19 võõrustab naabruskonna kommi pommivaid lapsi, majas puhkeb naljasõda ning Jacki painab minevikust pärit kummitus.

 • 5

  Korja killud kokku

  +

  Depoo 19 meeskond jookseb ajaga võidu, et päästa rühm töötajaid, kes on lõksus patareide ümbertöötlemistehases, kus tekkis rike. Carina kavandab erilist üllatust, et Mayaga suhet taastada. Travis satub räpase poliitika lõugade vahele ning Jack ilmub kliiniku päevale, kuid satub silmitsi uute üksikasjadega oma minevikust.

 • 6

  Kõik ütlevad, et ära tee

  +

  Kui helikopter äikesetormi tõttu alla kukub, ei saa meeskond noortele naistele mõeldud tuletõrjeõppelaagrit korraldada ning Natasha kutsub hoopis Jacki koos Viciga laagrit juhtima. Samal ajal, kui väljas möllab torm, muutub Carina ja Maya vaheline olukord veelgi tulisemaks.

 • 7

  Alguses ehitame, siis lammutame

  +

  Pärast hirmuäratavat välgulööki teeb meeskond ületunde, et Meredith Grey kodus tulekahju kustutada. Maya viiakse meditsiinilise hädaolukorra tõttu haiglasse.

 • 8

  Tean ühte kohta

  +

  Oma halva otsustusvõime tagajärjel ähvardab Dixon Natashat. Jacki ootab esimesel tagasioleku päeval ees pettumus. Meeskond kustutab tulekahju Theo vanas naabruskonnas.

 • 9

  Tule, nagu oled

  +

  Theo näeb, et tema vanas naabruskonnas on tulekahjud sagenenud ning ta naaseb. Kliinikus ootab Sullivani patsient, kellel on suur rindkere põletushaav. Carina ravib rasedat patsienti, kes teeb talle pakkumise. 

 • 10

  Paremgi kui ehtne asi

  +

  Tulekahjuõppus läheb ohtlikult viltu. Maya üritab asja heastada ja Bailey õhutab Carinat kuulama. Depoosse ilmub Jacki õde koos sõbra, vigastuse ja kehva suhtumisega.

 • 11

  Kas võiksin sind jätta?

  +

  Meeskond on sunnitud tegema riskantse otsuse, mis võib kalliks maksma minna, kui Tomase juuksurisalong tulekahjus süttib. Diane astub depoost läbi ja ta kutsutakse koos Vici ja Carinaga tagasi tööle. Beckett teeb oma tuleviku suhtes otsuse.

 • 12

  Ei loobu sinust iial

  +

  Väljakutse sotsiaalmeedia staari voogedastusest viib meeskonna ebatavalisele päästetööle. Travise linnapea kampaania käivitub tema suureks meelehärmiks. Depoos ravib Ben üllatava diagnoosiga patsienti.

 • 13

  Kõik laguneb

  +

  Meeskond satub keset peretüli ja renoveerimistööd, mis on viltu läinud. Ben vihastub, kui Bailey ja Carina lähevad maskeerituna raseduse kriisikeskusesse. Travis valmistub koos Eliga linnapeade tutvustamiseks. 

 • 14

  Lase kõik välja

  +

  Depoos keevad tunded üle, sest meeskond on Theo juhtimisstiili vastu. Carina palub Benil ja Mayal aidata teda ebamugavas asendis oleva patsiendiga. Natasha ja Sullivani suhe satub ummikusse.

 • 15

  Mida oled valmis kaotama

  +

  Lohakalt kokku pandud konstruktsioon paneb meie kangelased ohtu, mistõttu Ben peab raske otsuse tegema. Maya ja Carina töötavad selle nimel, et saada oma suhe taas õigele teele, Natasha peab aga otsustama, mida või keda ta tahab esikohale seada. 

 • 16

  Must pesu

  +

  Meeskond suundub maanteel aset leidnud traagilisele ahelavariile. Andy aitab Natashal silmitsi seista hiljutise otsuse viljadega, Ben aga tegeleb omaenda tagajärgedega.

 • 17

  Kõik, mis ma olen teinud

  +

  Valimispäev on käes ja depoos 19 on kõigi silmad suunatud linnapea valimistele. Andy, Theo ja Sullivan konkureerivad kapteniks ning Vic kujundab ootamatu suhte pärast omapäi tegutsema hakkamist.

 • 18

  Glamuurne elu

  +

  Depoo 19 meeskond vahetab tuletõrjujate balliks oma vormirõivad frakkide ja kleitide vastu, kuid katastroofi toimudes asuvad nad olukorda päästma.