Grey Anatoomia

Teisipäev 23.40

16+
Grey Anatoomia

Järgmine ülekanne teles

 1. Teisipäev 23 . aprillil kell 10.50

  Sa ei ole kunagi üksi (E04 - H17)

 2. Teisipäev 23 . aprillil kell 11.40

  Võitlus võimu vastu (E05 - H17)

 3. Teisipäev 23 . aprillil kell 23.40

  Sa ei ole kunagi üksi (E04 - H17)

Kokkuvõte

Draamasari haiglast, kus pingeline arstiks õppimine segub kirevate elusaatustega nii patsientide kui arstide seas.

Episoodid

 • 1

  Kõik on muutunud

  +

  Meredith, kes töötab endiselt ajutise ülemusena, näeb Nicki esimest korda pärast seda, kui ta keeldus tema pakkumisest kolida Minnesotasse; Bailey ütleb Richardile, et pole valmis tööle naasma; Levi kogub julgust, et edastada Jole pettumustvalmistav uudis.

 • 2

  Ootamatused

  +

  Ravikirurgid ja internid teevad koostööd, et lahendada meditsiiniline müsteerium, kui üks üliõpilane jõuab haiglasse esmamuljel tunduva toidumürgitusega, kuid kelle seisund halveneb ja tekivad rasked tüsistused; Jo veedab oma vaba päeva Baileyga.

 • 3

  Räägime seksist

  +

  Bailey värbab interne, et teha mitu sotsiaalmeedia videot, kus jagatakse teismelistele infot seksuaaltervise kohta. Videod, mis filmiti Grey Sloanis gümnaasiumi õpilaste rühma ees, jõuavad vaatajateni, samal ajal kui ühel õpilasel tekivad visiidi ajal meditsiinilised tüsistused. Meredith ja Maggie saavad Zola kohta midagi uut teada.

 • 4

  Kummitused

  +

  Grey Sloan Memorialis on Halloweeni õhtu. Meredith ja Nick püüavad veeta aega kahekesi; Levi on ületöötamisest stressis ning Winston ja Owen viivad internidega läbi traumatreeningu päris surnukehal.

 • 5

  Kui ma jõuan piirile

  +

  Bailey ja Addison lähevad pereplaneerimiskeskusesse vabatahtlikeks, kuid ühe patsiendi emakaväline rasedus toob kaasa tüsistusi. Internid uurivad salaja Lucase suhet Ameliaga ning Meredith kohtub Bostoni reisil Jacksoniga.

 • 6

  Äikese tabamus

  +

  Kohe pärast elumuutvaid uudiseid tabab Grey Sloani äikesetorm; ravikirurgid ja internid teevad koostööd, et päästa haavatud reporter ja äikesest kannatada saanud pere; üks armastatud autor läbib riskantse operatsiooni.

 • 7

  Järgnen Päikesele

  +

  Arstid plaanivad Meredithi viimasel päeval Grey Sloanis hüvastijätuks üllatada ja Nick soovib temaga nende suhte tuleviku üle vestelda. Praktikandid võistlevad, et uuel murrangulisel operatsioonil kaasa teha. Richard esitab Teddyle olulise küsimuse.

 • 8

  Parimatest parimad

  +

  Teddy teeb raske otsuse; Maggie ja Winston ei räägi omavahel; Link otsib Jolt emotsionaalset tuge, kui valmistub tuntud sportlase operatsiooniks; Simone’i ja Lucast üllatab ootamatu külaline.

 • 9

  Armastus on tasuta

  +

  Simone seisab silmitsi elumuutva otsusega, kui üks isik tema minevikust välja ilmub; Blue ja Jules jälgivad Maggie tööd ohtlikus juhtumis; Jo ja Link hoolitsevad raseda naise eest; Lucas ja Mika korraldavad üllatusterikka peo.

 • 10

  +

  Catherine naaseb Grey Sloani, et tegeleda kirurgilise juhtumiga, mis ajab Lucase ja Blue iiveldama; Amelia ravib võimalikku vähipatsienti, kelle perekond on natuke liiga toetav; Owen võtab Teddy üllatuseks oma tuleviku meditsiinis enda kätesse.

 • 11

  Koolituspäev

  +

  Addison teeb erilise külaskäigu Grey Sloani, et tervitada Bailey uusi naistearsti praktikante; Maggie kopsusiirdamine ebaõnnestub; Nick ja Lucas sõbrunevad, kuid päev võtab ootamatu pöörde.

 • 12

  Võta end kokku

  +

  Vahetult pärast kliinikus juhtunud šokeerivaid sündmusi pannakse haigla lukku ning Grey Sloani arstid peavad elude päästmiseks hargnema; Maggie läheb Winstoniga tülli; Julesi toakaaslane tuleb ootamatult külla.

 • 13

  Kauboitüdrukud ei nuta

  +

  Grey Sloani tuleb tõsiste vigastustega härjasõitja, mistõttu peavad Maggie, Amelia, Owen ja Blue oma eelarvamustega silmitsi seisma; Simone’il ei õnnestu kedagi endale pruutneitsiks leida; Mika võtab enda õppelaenu tasumiseks kasutusele äärmuslikud meetmed.

 • 14

  Su armastuse vari

  +

  Maggie viimane päev; Amelia suhe Kaiga pannakse proovile; Ben on mures, kuna Bailey doksimine muutub tõsisemaks.

 • 15

  Ema, kes mind kandis

  +

  Levi abiga tähistab patsient verstaposti; Jo üritab keerulise diagnoosiga toime tulla; Maggie ja Winston otsustavad enda tuleviku üle.

 • 16

  Püssirohi ja kuulid

  +

  Amelia elab oma isiklikud probleemid välja töökaaslaste peal. Bailey vastu suunatud ähvardused võtavad hirmuäratava pöörde. Lucas ja Jules langetavad patsiendi suhtes riskantse otsuse. Mika võitleb läbipõlemisega.

 • 17

  Lenda koos minuga

  +

  Teddy kutsub kokku erakorralise koosoleku praktikantide programmi arutamiseks. Link kahtleb iseendas, kui valmistub ette suureks operatsiooniks. Nick annab hädasolevale Lucasele vajalikke nõuandeid.

 • 18

  Jooksuks valmis

  +

  Richard ja Teddy teevad põneva teadaande; Jules ja Blue vaidlevad Maxine’i hooldamise üle. Lucas aitab kunstnikul ohtliku protseduuri puhul otsuse langetada. Jo ja Mika hoolitsevad Sami eest. Simone seisab silmitsi elumuutva otsusega.

 • 19

  Pulmakellade bluus

  +

  Saabub Simone’i pulmapäev ning Jo ja Linki suhe jõuab pöördepunkti.

 • 20

  Igavesti õnnelikud?

  +

  Kirurgid lendavad Bostonisse, mistõttu Nick ja Meredith on sunnitud taas kohtuma. Bailey saab üllatuse osaliseks.