Mässaja

16+
Mässaja

Kokkuvõte

Erin Brockovichi tänasest elust inspiratsiooni saanud sarja tegelane Annie „Mässaja“ Bello on sinikraest juriidilise hariduseta õigusnõustaja. Ta on naljakas, korratu, andekas ja kartmatu naine, kes hoolib üle kõige asjadest, mille eest võitleb, ja inimestest, keda armastab. Kui Mässaja asub võitlusesse, millesse usub, võidab ta peaaegu iga hinnaga.

Episoodid

Hooaeg 1
 • 1

  Avaosa

  +

  Mässajat ei peata miski, et veenda Cruzi ühinema võitlusega Stonemore Medicali vastu, ning samal ajal määrab ta Lana ja Cassidy ühte naist vägivaldse poiss-sõbra eest kaitsma. Kui Mässaja on teisi päästmas, on tema abikaasa Grady kõrvalseisja ja tegeleb koduste probleemide lahendamisega.

 • 2

  Patient X

  +

  Grady ootamatust meelemuutusest üllatunud ja ärritunud Mässaja aitab Cruzil üles ehitada kohtuasja Stonemore’i vastu ja palub Lana abi, et veenda endist patsienti juhtumi lahendamisele kaasa aitama. Vahepeal jagab Cassidy üllatavaid uudiseid Cruziga, kes tegeleb oma minevikutraumaga. Nate püüab tõestada, et Mässaja eksib, ja värbab kolleegi oma südameklapiuuringul abiks olema.

 • 3

  Superkangelane

  +

  Cruz on murdumas.

 • 4

  Õige asi

  +

  Kui selguvad uued üksikasjad Sharoni surma põhjuse kohta, tekib Cruzil erakorraline terviseprobleem, mis toob kaasa ebameeldivaid tagajärgi; Rebel ja Grady astuvad koos vastu kelmist matusebüroo omanikule; Lana kohtub kellegagi oma minevikust.

 • 5

  Põlenud süda

  +

  Mässaja teeb kõik endast oleneva, et aidata päästa Heleni elu pärast seda, kui tema operatsioonist keeldutakse, ja jätkab Cruzi survestamist südameklapi tagasikutsumise ja uurimise läbirääkimisteks. Samal ajal püüavad Cassidy ja Lana aidata Luke’i, kelle eraelu ohustab tema karjääri ja mainet. Cruz saab kellegi uuega lähedaseks.

 • 6

  Lihtsalt seepärast, et oled paranoiline

  +

  Rebel ja Lana otsivad üles endise müügiesindaja, kes võib olla nende salarelv Stonemore Medicali vastu. Samal ajal paljastab Sean Ziggyle tõe; Nate ja Misha saavad lähedasemaks; Cruz kahtleb Angela kavatsustes.

 • 7

  Võidujooks

  +

  Vastupidiselt Mässaja nõuannetele pöördub Cruz tuttava allika poole, et aidata leida tõendeid tõestamaks, et Stonemore’i südameklapp on vigane. Mässaja, Cassidy ja Grady ühinevad, et aidata Ziggyt pärast seda, kui saavad teada, et tema sõbrad on ebaõiglaselt koolist välja visatud.

 • 8

  Asi on keemias

  +

  Samal ajal, kui Mässaja üritab veenda peamist tunnistajat Stonemore Medicali vastu tunnistama, nõuab Lana Gradylt seletust seoses kellegagi tema minevikust.

 • 9

  Kohtuprotsessi päev

  +

  Mässaja eraelust saab esikaaneuudis ja ta eemaldub vastumeelselt Stonemore Medicali kohtuprotsessist.

 • 10

  36 tundi

  +

  Rebel, Cruz, Lana ja Ziggy toovad kokku terve armee, et aidata Stonemore Medicali juhtum lõpule viia.