Merineitsi

Pühapäev 22.00

16+
Merineitsi

Järgmine ülekanne teles

 1. Pühapäev 28 . aprillil kell 10.00

  Põhjapoolne kokkupuude (E07 - H03)

 2. Pühapäev 28 . aprillil kell 11.00

  Kuni surm meid lahutab (E08 - H03)

 3. Pühapäev 28 . aprillil kell 22.00

  Pimedusest kostuv hääl (E09 - H03)

Kokkuvõte

Rannikuäärset Bristol Cove’i linna, mida tuntakse merineitside koduna, tabab kaos, kui sinna saabub salapärane tüdruk.

Episoodid

 • 1

  Piirid

  +

  Vic utsitab meeskonda poseerima heategevusliku kalendri pildistamiseks. Emmett tunnistab Benile ja Sullivanile kõik üles ning paljastab Andyle oma haavatava poole.

 • 2

  Ilmutus

  +

  Kui Bristol Cove’is leiab aset järjekordne mõistatuslik surm, hakkab Ryan Tiat kahtlustama. Maddie saab Seattle’is uue sõbra. Helen hoiatab hübriide pahanduste eest. Xander hakkab treenima ja Ted meenutab oma minevikku.

 • 3

  Ellujääja

  +

  Ryan otsib abi, kuid saab teada, et ta saab peagi isaks. Ben võtab ema aitamiseks ette ohtliku teekonna ning Xander üritab uuel töökohal edukas olla. Helen küsib Elizalt, kas oleks mõistlik taas Sarge’iga ühendust võtta.

 • 4

  Elu ja surm

  +

  Ben ja Maddie aitavad Ryanil juhendada surrogaatema rasket sünnitust. Helen ja Xander viivad Bethile rantšosse hübriidi laiba. Xander läheb koos Bristol Cove'i merepatrulliga merele ja satub hädaohtu.

 • 5

  Emme ja mina

  +

  Ryan tuleb taas maale, et uurida emadust. Maddie ja Robb teevad võika avastuse. Benil esinevad kummalised kõrvalnähud ja Ted räägib Heleniga.

 • 6

  Saar

  +

  Ryan avastab vigastatud merineitsid, kes pääsesid Tia vägivaldsest vallutusest. Ben ja Xander satuvad võitlusesse Tia vägedega. Maddie valetab Robbile, et tagada tema vaikimine. Ted uurib oma sugupuud.

 • 7

  Põhjapoolne kokkupuude

  +

  Ryn, Ben ja Maddie peavad Tia vastu võitlemiseks uusi liitlasi leidma. Helenit kummitab Donna hing ja ta otsib vastuseid. Tia valdusse satuvad ohtlikud relvad, mida ta kavatseb ka kasutada. Xander ei suuda Annie’ga ära leppida.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 28 . aprillil kell 10.00
  16+
  Kanalil FX
 • 8

  Kuni surm meid lahutab

  +

  Ryn, Ben ja Maddie peavad Bristol Cove’i Tia armee eest kaitsma. Beni süstidel on ootamatud tagajärjed, mis tekitavad muret nii talle endale kui ka teistele. Xander üritab aidata Helenit ja täita samal ajal oma isamehekohustusi Calvini pulmas.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 28 . aprillil kell 11.00
  16+
  Kanalil FX
 • 9

  Pimedusest kostuv hääl

  +

  Tia vallandab Bristol Cove’i vastu surmava rünnaku. Ryn, Ben ja Maddie jooksevad ajaga võidu, et Xanderi salapärasele haigusele ravi leida ja ennustada samal ajal Tia järgmist käiku. Beebi Hope naaseb maale, et Ryniga taasühineda.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 28 . aprillil kell 22.00
  16+
  Kanalil FX
  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 29 . aprillil kell 08.00
  16+
  Kanalil FX
 • 10

  Meremaks

  +

  Ryn ja Ben astuvad Hope’i päästmiseks Tiale vastu veealuses merineitside lahingus. Maddie ja Robb üritavad Xanderile ravi leida, samal ajal kui Helen ja hübriidid üritavad korda taastada. Ted ei suuda Beni reaalsusega leppida.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 28 . aprillil kell 23.00
  16+
  Kanalil FX
  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 29 . aprillil kell 09.00
  16+
  Kanalil FX