Resident

16+
©2022 20TH TELEVISION. All Rights Reserved.
Resident

Kokkuvõte

Loo keskmes on karmi ja geniaalse vanemarsti järelevalve all haiglas tööd alustav idealistlik noor arst, kus vanemarst paljastab talle tänapäeva meditsiini head ja vead. Elusid võidakse päästa või kaotada, kuid ootused purunevad alati.

Episoodid

 • 1

  Kaks südant

  +

  Kui Padma rasedus võtab ohtliku pöörde, tuleb arstidel lahenduse leidmiseks koostööd teha ning nad pöörduvad imet lootes Iani poole. Samal ajal teeb Conrad armuelus tähtsa otsuse ning Devon juhib Chastainis ise kliinilisi uuringuid.

 • 2

  Piilu ja kilju

  +

  Ülitähtsad kubernerivalimised päädivad häälejaoskondades vägivallaga, mistõttu Chastaini saabub mitu ohvrit. Conrad leiab agressiivse patsiendiga ühise keele, mistõttu saab tema vihahoogude põhjuse osas selgusele jõuda. Samal ajal kukub ühe teise patsiendi kops kokku ning arstid avastavad selle jahmatava põhjuse.

 • 3

  Nii heas kui halvas

  +

  Kiti ja Belli pulmapäeval kutsutakse Bell ja Conrad ühe haigla suursponsori haige tütre eest hoolitsema. Samal ajal viib Billie Gigi ja Sammie kleite ostma.

 • 4

  Kimäär

  +

  Kui vanglaarst leiab, et surmamõistetu valetab oma sümptomite kohta, kutsutakse Conrad ja Raptor teda üle vaatama. Samal ajal kohtab Devon briti turistipaari, kes muretsevad Ameerika Ühendriikide tervishoiukulude pärast, Kit ja Bell aga kohtuvad Georgia kuberneriga.

 • 5

  Vapruse paremik

  +

  Chastaini tuuakse teismeline poiss, kes kahtlase tableti võtmise tõttu teadvuse kaotas, Conrad tegutseb kiirelt, et leida poisi vend, enne kui teda sama saatus tabab. Samal ajal tegeleb dr Bell kohtukutsega, mille ta kunagiselt patsiendilt sai.

 • 6

  Üks kuul

  +

  EMO-sse saabunud tulistamisohvri vigastused on niivõrd katastroofilised, et juhtumiga peab tegelema mitu arsti. Samal ajal tuleb Ianil läbida kohustuslik uimastikontroll ning Padma valmistub keisrilõikeks.

 • 7

  Varsti on teisiti

  +

  Ian peab tegema operatsiooni tundmatule vastsündinud patsiendile, jätkates samal ajal võitlust oma isiklike probleemidega. Vahepeal palub Conrad Devonil teda asendada, et ta saaks veeta päeva kodus koos äreva Gigiga.

 • 8

  Jõgi Egiptuses

  +

  Erakorralise meditsiini osakonda tuleb kolledžiprofessor ja Conrad mõistab, et tegemist on tema endise patsiendiga ajast, mil ta oli praktikant. Devon kirjutab haiglasse sisse kokku kukkunud mehe, kel on suur usk vananemisvastasesse raviskeemi, mis tagab tema meelest igavese elu.

 • 9

  Teemandid sünnivad surve all

  +

  Devoni poole pöördub dokumentaalfilmide produtsent samal ajal, kui ta valmistub Raptoriga – kellel on aga vaja ruttu lapsehoidja leida – riigi kõige esimeseks titaanist roidekaare siirdamiseks. Samal ajal ravib Conrad üsna keerulist patsienti, kes väidab, et teda ründas hiiglaslik kass, dr Bell peab aga meedia halvakspanuga silmitsi seisma.

 • 10

  Perekonnapäev

  +

  Pärast viit aastat mittesuhtlemist kohtub Conrad taas Nici isaga, sest viimane peab äärmiselt madala pulsisageduse tõttu Chastaini tulema. Billie soovitab oma patsiendil operatsiooni mitte teha, kuid patsiendi perekond eirab tema soovitust. Samal ajal kogub Cade julgust, et Ianiga tema sõltuvusest rääkida ning Leela tunneb Padma pärast muret.

 • 11

  Kõik mängu

  +

  Kuulus kardiotorakaalkirurg, kes on juhtumisi dr Yamada mentor, tuleb südamevalu pärast Chastaini. Samal ajal toob Kit uudise, et eelarvekärpe tõttu ei saa EMO-s traumapatsiente enam vastu võtta ning Devon ja Conrad aitavad segaduses naist ravida.

 • 12

  Nüüd oleme targemad

  +

  Tugev torm põhjustab laastava helikopteriõnnetuse, mistõttu on EMO-s üsna palju rahvast. Conrad, Devon ja teised Chastaini arstid peavad kiiresti appi tõttama patsientidele, kelle seas on helikopteri piloot, barista ning Chastaini silmis kõige ebameeldivam inimene – kuberner Mark Betz.

 • 13

  Kõik löövad kaasa

  +

  Conrad peab Gigi kuuendalt sünnipäevalt lahkuma, sest Sammie tuleb 40-kraadise palavikuga Chastaini ning Kitil tuleb teenevõlg sisse nõuda. Samal ajal jõuab hooaja viimases osas kuberner Betzi siirdamisoperatsiooniks vajalik süda.